228

  

emb    

Конференция «ЭКОДОМ 2015»

 Современные технологии для комфортного будущего – эти слова кратко и точно выражают направленность международной конференции, состоявшейся на кафедре Деревообрабатывающих технологий и системотехники лесного комплекса ХНТУСХ. Конференция проводилась в рамках программы по продвижению практического использования эко-технологий при содействии Проектно-инжиниринговой компании «ECS-3.com» (Франция), под патронатом Национального экологического центра Украины и Агенства Европейских инноваций

 

Правила прийому до ХНТУСГ в 2015 році. Форми навчання

Тести ЗНО для вступу на навчання за напрямом "Деревооброблювальні технології" (рівень складності – базовий, мінімальна кількість балів – 100):

- Українська мова та література,

- Іноземна мова,

- Математика.

Тести ЗНО для вступу на навчання за напрямом «Машинобудування: спрямування — Обладнання лісового комплексу» (рівень складності – базовий, мінімальна кількість балів – 100):

- Українська мова та література,
- Математика,

- Географія.

Запрошуємо на навчання на основі середньої освіти детальніше

Запрошуємо на навчання випускників коледжів і технікумів детальніше

Правила прийому до ХНТУСГ в 2015 році

Приймальна комісія

Международное сотрудничество. Рейтинги ХНТУСХ

 

Конференція по деревообробці і механізації лісового комплексу

 

На базі кафедри деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ ім. П.Василенко відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології деревообробної промисловості та механізації процесів в лісовому комплексі». З привітанням від керівництва навчально-наукового інституту Технічного сервісу ХНТУСГ до учасників конференції звернувся докт. техн. наук, проф. кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Власовець В.М.

 

 

Теми магістерських робіт

0 be0aa be8da148 L

 

Тими дипломних проектів (робіт) ОКР магістр

по кафедрі "Деревооброблювальніх технологій та сістемотехнікі лісового комплексу"

на 2014-2015 навчальний рік

 

 

 

Неруйнівний контроль міцності деревини

 

У багатьох країнах світу законодавчо закріплені вимоги з неруйнівного контролю пиломатеріалів, що використовуються для виготовлення клеєних дерев'яних конструкцій. У зв'язку з цим магістерська група, яка навчається за спеціальністю «Технології виробів з деревини», виконала нову лабораторну роботу по дослідженню взаємозв'язку межі міцності зразків деревини та їх власної частоти коливань.

 

 

Академік Петро Мефодійович Василенко - корифей землеробської механіки

 

 Час освіченості зі студентами груп 23ТДО, 39ТДО, 53ТВДм провела завідуюча сектором наукової бібліотеки ХНТУСГ С.Н. Кірєєва. Студенти дізналися про етапи життєвого і творчого шляху академіка П.М. Василенко, ім'я якого носить наш університет, його основні досягнення в області механізації, електрифікації та автоматизації сільськогосподарського виробництва.

 

 

Научно-исследовательский семинар магистров

15.10.14г. на кафедре ДТСЛК состоялся семинар по результатам научно-исследовательской практики магистров специальностей Технологии изделий из древесины и Оборудование лесного комлекса, где студенты доложили результаты исследований по темам магистерских работ.

 На фото студент магистратуры Ковшик Д. докладывает о результатах исследований

 
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+