228

  

emb    

Науково-практичний семінар «Інноваційні технології, машини і обладнання для сталого розвитку лісового господарства України»

 

У Харкові відбувся другий семінар «Інноваційні технології, машини і обладнання для сталого розвитку лісового господарства України», організований кафедрою деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу (ДТСТЛК) ХНТУСГ, Державним агентством лісових ресурсів України, Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.Висоцького та Обласним управлінням лісового та мисливського господарства Харківської обласної державної адміністрації.

Учасники семінару дізналися про новинки галузевого машинобудування, перспективи використання малої механізації, унікальних технологіях виробництва біопалива другого покоління і новітньої методології підготовки лісонасіннєвої матеріалу. На запитання представників лісгоспів відповіли вчені і виробничники.

 

Высокая оценка работы кафедры

2mesto 2013

 

 

Поздравляем
коллектив кафедры деревообрабатывающих технологий и системотехники лесного комплекса с награждением
Почетной грамотой ХНТУСХ за значительные достижения по итогам конкурса деятельности кафедр в 2013 году

 

Система автоматизации конструкторско-технологических работ БАЗИС 8

SAM 1182 Студенты начали изучение системы БАЗИС 8, разработанной ООО «Базис-Центр» и предоставленной нашей кафедре в ходе специализированного семинара. Помимо 3D-проектирования мебели, БАЗИС 8 позволяет, в частности, выполнять технологическую подготовку производства (автоматизированный выпуск чертежей и спецификаций, карт раскроя и управляющих программ), расчет стоимости изделий и ведение складского учета. Существенно улучшено формообразование, работа с фурнитурой, раскрой и многие другие функции.

 

Фільм про кафедру і наших спеціальностях

 

Цей фільм - про кафедру та спеціальності «Технології деревообробки» і «Обладнання лісового комплексу». Ви виведіть наші аудиторії та майстерні, комп'ютерний клас та лабораторії. Викладачі розкажуть про сьогодення та перспективи галузі, спеціальних дисциплінах і можливості працевлаштування, а студенти ... Втім, не будемо переповідати - краще просто подивіться фільм!

 

«Краски осени» и «Дебют первокурсника»

 

«Краски осени»

Наши студенты приняли участие в финале конкурса-выставки творческих работ «Краски осени».

 

 

Военная подготовка

 

К сведению поступающих!

На 3-4 курсах можно пройти военную подготовку по программе обучения офицеров запаса (на контрактной основе) в следующих военных учебных заведениях:

 

 

 

Підсумки науково-практичного семінару Інноваційні технології та обладнання для сушіння та захисту деревини

 

26 квітня на кафедрі системотехніки і технологій лісового комплексу ХНТУСГ відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні технології та обладнання для сушіння та захисту деревини»

 

 
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+