Академік Петро Мефодійович Василенко - корифей землеробської механіки

Культура и спорт

 

 Час освіченості зі студентами груп 23ТДО, 39ТДО, 53ТВДм провела завідуюча сектором наукової бібліотеки ХНТУСГ С.Н. Кірєєва. Студенти дізналися про етапи життєвого і творчого шляху академіка П.М. Василенко, ім'я якого носить наш університет, його основні досягнення в області механізації, електрифікації та автоматизації сільськогосподарського виробництва.

 

Петро Мефодійович Василенко є автором понад 200 наукових праць, в тому числі 8 монографій, присвячених теорії розрахунку та проектування сільськогосподарських машин. Його монографія «Автоматизація процесів сільськогосподарського виробництва» входить в міжнародний фонд книг ООН.

 Створена акад. П.М. Василенко наукова школа виконала важливі теоретичні дослідження і численні розробки в області обробіток грунту, внесення добрив, сівби сільськогосподарських культур, хімічного захисту рослин, збирання зернових і післязбиральної обробки зерна, збирання коренеплодів, механізації садівництва і тваринництва, автоматизації процесів сільськогосподарського виробництва і розробки технологій точного землеробства .

 

Подробнее про акад. П.М.Василенка.

 

Обновлено (19.03.2018 11:59)

 
Просмотров: 34067
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+