Семінар: електроінструмент Festool

Семінари та конференції

 

На кафедрі деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ відбувся семінар з використання професійного ручного електроінструменту для деревообробки концерну Festool.

 

 

 

Семінар провів Ігор Биндас - офіційний торговий партнер Festool, сертифікований в Україні.

Семінар розпочався з демонстрації нарізування ящикових шипів за допомогою шипорезной системи VS 600 і ручного вертикального фрезера OF 2200.

 

Випробували інструмент і наші студенти. Особлива увага зверталася на точне витримування розмірів шипів і запобігання відколів поверхні деталей.

Змінні шаблони забезпечують можливість фрезерування шпильок найбільш поширених розмірів (шаблон для з'єднання "ластівчин хвіст" SZ 20, шаблон для пальцевого з'єднання fz 10).

На семінарі демонструвалося з'єднання панелей за допомогою шкантів різного поперечного перерізу. Елементи, наявні на робочій поверхні інструменту, забезпечують його точне базування щодо крайок заготовки або раніше виконаних отворів.

З'єднання на шканти є одним з найбільш вимогливих до точності положення отворів і присутні студенти переконалися, що інструмент Festool (дюбельний фрезер DOMINO XL DF 700) успішно з цим справляється.

Один з найбільш поширених інструментів Festool - погружная пила. Спосіб пиляння, заснований на використанні шини, був запропонований саме фірмою Festool.

Завдяки спеціальним технічним рішенням, що виключає люфт при русі пилки по шині, досягається хороша прямолінійність різу. Антіскольная накладка надає можливість якісно розкроювати, наприклад, ламіновану ДСП, що і було продемонстровано за допомогою погружной пили TS 55 R.

         В ході семінару постійно використовувався стіл Festool MFT / 3, що забезпечує зручність застосування пили та інших інструментів завдяки наявності місця для установки пильної шини, поворотною лінійці, численним місцях для кріплення деталей струбцинами.

 

Аккумуляторная дриль-шуруповерт TXS опціонально оснащуються кутовий насадкою для зміни напрямку осі обертання на 90 °, що полегшує установку фурнітури в важкодоступних з'єднаннях.

 

При вивченні інструменту Festool звертаєш увагу на ретельне опрацювання конструкції, спрямовану на швидку і ефективну роботу. Згадаємо лише про деякі «корисні дрібниці», які заощаджують час відносяться: уніфіковані роз'єми електроживлення і з'єднувачі для підключення пиловловлювача, а для акумуляторної дрилі-шуруповерта - швидка зміна інструменту, вбудоване підсвічування фурнітури, магніт для утримання кріплення «під рукою».

 

На семінарі особливо підкреслювалося важливість виконання вимог охорони праці, і Festool приділяє цьому особливу увагу. Так, фрези і пили спочатку втоплені в корпус і висуваються лише при натисканні на рукоятку безпосередньо при обробці деталі; в електроприводі застосована схема гальмування противотоком, що забезпечує його швидку останову. Фрезер і пили легко підключаються до пиловидаляючим апарату CLEANTEC, який запобігає потраплянню тирси в повітря приміщення. Відзначимо, що немає необхідності відволікатися на включення / вимикання апарату - це відбувається автоматично при включенні інструменту.

Детальна інформація про інструментах Festool розміщена на сайтах Биндас І.В.  http://bindas.com.ua

Дякуємо Ігоря Володимировича за дуже корисний семінар!

 

 

 

 

 

 
Просмотров: 32314
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+