Осінні фарби Сковородинівки

Ми співпрацюємо

Студенти, які цього року вступили до нашого університету на навчання за освітніми програмами «Обладнання лісового комплексу» та «Деревооброблювальні технології» (1-й і 3-й курси) відвідали Національний історичний ландшафтний парк ім. Г.С. Сковороди.

  

            Під час екскурсії в літературно-меморіальний музей (який знаходиться в садибі, де проживав всесвітньо відомий філософ) та огляду ландшафтного парку, який був одним з його найулюбленіших місць, ми багато дізнались про життєвий і науковий шлях Григорія Савовича Сковороди. Потім викладачі та студенти долучились до робіт з благоустрою території Музею.

             На підтримку давніх зв’язків нашого університету з Національним музеєм Г.С. Сковороди, студентами була виготовлена та презентована трибуна для одного з залів Музею, де відбуваються наукові конференції та просвітницькі заходи.

 

Тим часом на вогнищі вже був зварений куліш, за яким студенти та викладачі жваво та емоційно обмінювалися враженнями і обговорювали плани подальшої співпраці з Музеєм.

    

Загальну зацікавленість викликало звернення керівництва Національного ландшафтного парку до кафедри деревооброблювальних технологій і системотехніки лісового комплексу з пропозицією розробити проект реконструкції літньої альтанки на воді, яку було знищено під час Другої світової війни.

Висловлюємо вдячність директору Наталії Іванівні Мицай і заступнику директора з наукової роботи Олені Петрівні Рибці за теплу зустріч і допомогу в організації подорожі.

 

Обновлено (27.04.2017 14:47)

 
Просмотров: 42255
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+