Екскурсія на фірму «Лана»

Новини навчання

 

Студенти, які навчаються за спеціальностями «Деревообробні та меблеві технології» та «Лісове господарство», ознайомились з основними операціями первинної переробки деревини (виробництвом пиломатеріалів) у виробничо-комерційній фірмі «Лана». Послідовність екскурсії, яку провів директор Ротань Я.Г., відповідала шляху деревини від отримання підприємством до відвантаження продукції замовникам.

 

 

 

Отже, екскурсія розпочалось з огляду складу круглих лісоматеріалів знайомства з роботою підйомно-транспортного обладнання.

 

У лісопильному цеху студенти ознайомились з особливостями конструкції та керування стрічкопилковим верстатом «Лана» при розкрої колод. Зазначимо, що верстат має плавне регулювання швидкості подачі, «електронну лінійку» для швидкого й точного налаштування на необхідну товщину дошки, лазерний вказівник місця пропилу та інші елементи автоматики.

 

Запорукою якісної роботи таких верстатів є належна підготовка інструменту. Тож наступний етап занять було присвячено заточці і розведенню зубців стрічкових пилок на обладнанні виробництва ВКФ «Лана».

 

 

Завершальним і надзвичайно важливим етапом виробництва пиломатеріалів є їх сушіння. Для цього у ВКФ «Лана» використовуються конвекційні сушильні камери періодичної дії, які обігріваються шляхом спалювання відходів деревообробки в котельному устаткуванні, також виготовленому на цьому підприємстві.

 

Проте у ВКФ «Лана» не обмежуються первинною переробкою деревини. Наші студенти також мали змогу оглянути меблевий цех та побувати на дільниці контрольного складання меблів перед постачанням замовнику.

 

   

 

  

 

 
Просмотров: 843
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+