Екскурсія на виставкуLisderevmash-2017

Новини навчання

 

DSC 6980 s

   Вже традиційними стали поїздки викладачів кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу і студентів відповідних спеціальностей в Київ на виставку Lisderevmash. Символічно, що провідна виставка у галузі деревообробки та лісового господарства традиційно відбувається на початку нового навчального року.

 

 

DSC 6863                  DSC 1186

Розпочинаючи вивчення нових дисциплін, студенти мають нагоду заздалегідь ознайомитись з функціональними можливостями та особливостями конструкції машин та верстатів.

DSC 1210                           DSC 1177

Зазначимо, що термін «виставка», що передусім асоціюється зі статичною експозицією, не надто влучно передає суть заходу, оскільки значна частина обладнання демонструвалась в роботі.  

DSC 6962

 

DSC 1175

 

Багато з наших студентів, що побували на виставці, щойно розпочали навчання в ХНТУСГ. Для них виставка – це нагода пересвідчитись в високому технологічному рівні обладнання галузі, де поєднуються точна механіка та комп’ютерне керування.Особливо запам’ятались оброблювальні центри з числовим програмним управлянням та верстати для лазерної обробки деревини.

                                                              DSC 1200            DSC 1181

Дуже пізнавальною була й експозиція машин для роботи в лісі. Студенти не лише оглянули лісозаготівельно-транспортну машину, а й спробували працювати на ній. Звісно, як і всі початківці, перший досвід керування доволі складною машиною вони здобули на мультимедійному тренажері.

                                                 DSC 6992             

На зворотному шляху до Харкова всі жваво обговорювали плани весняних поїздок, серед яких, зокрема, участь у заходах з сертифікації лісів та експедиція з дерев’яного домобудування.

                                                              DSC 6973                                  DSC 6892

 

 
Просмотров: 860
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+