Всеукраїнська студентська олімпіада «Деревообробні та меблеві технології»

Студентська олімпіада

DMT 8

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, 25–26 квітня в ХНТУСГ ім. П.Василенка відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Деревообробні та меблеві технології». Така олімпіада відбулась вперше, що є свідченням зростання значущості відновлюваних ресурсів матеріалів і енергії.

З напутними словами до учасників олімпіади звернулись проректор з науково-педагогічної роботи ХНТУСГ Алфьоров О.І., директор ННІ Технічного сервісу ХНТУСГ Сайчук О.В. і завідувач кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ Суска А.А.

Заключний етап олімпіади складався з трьох турів: комп'ютерного тестування з загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, письмового вирішення комплексного завдання і доповідей про результати науково-дослідних робіт.

У позаконкурсній програмі олімпіади брали участь студенти коледжів: Кременецького лісотехнічного коледжу (КЛТК), Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу (ЧБЛК), Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І.Вернадського (ХДППК). Студенти коледжів змагались у два тури – письмовій роботі і науково-технічному повідомленні.

Призерами олімпіади стали:

1-е місце: Тесля Г.Р. (ХНТУСГ);

2-е місце: Кудояр А.А. (НУБіП), Павліковська   О.Р. (НЛТУ);

3-е місце: Бакань М.М. (ХНАУ), Зарецький Д.М. (ЧНТУ).

Серед студентів коледжів і технікумів переможцями стали: Романенко Ю.С. (ХДППК), Гітов М.О. і Навороль М.І. (КЛТК).

Призерам олімпіади були вручені дипломи і пам'ятні сувеніри, виготовлені студентами ХНТУСГ.

У рамках культурної програми олімпіади в історичному центрі Харкова, саду ім. Т. Шевченка та відвідали Федьдман Екопарк.

                               

Бажаємо успіхів учасникам олімпіади та керівникам студентських команд!

Електронна адреса для відгуків, зауважень та пропозицій учасників Олімпіади щодо її проведення (протягом квітня-травня 2018 року): Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

DMT 1      DMT 2

DMT 3      DMT 4

DMT 5     DMT 6

DMT 7

 
Просмотров: 350
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+