228

  

emb    

Экскурсия на LISDEREVMASH

  

Студенты специальности «Технологии деревообработки» побывали на   Международной выставке машин и оборудования для лесного хозяйства, деревообрабатывающей и мебельной промышленности LISDEREVMASH(г. Киев), где экспонировали продукцию более чем 100 фирм из 14 стран/

 

 

Студентська експедиція «Дерев'яне домобудівництво Прикарпаття: традиції і сучасність»

 У червні 2015 року відбулася чергова експедиція з вивчення історії розвитку і сучасних технологій дерев'яного домобудівництва - студенти побували в м.Косів Івано-Франківської області і Львові під керівництвом старшого викладача нашої кафедри Дьяченко В.Ю.
 

Дякуємо колектив Косівського Інституту прикладного та декоративного мистецтва, в.о. директора Косівського інституту ПДИ ЛНАМ Дутку Василя Яковича, а також професора Львівської Національної академії мистецтв ходу Василя Васильовича за чудовий прийом і організацію екскурсій на підприємства краю!
Експедиція стала можливою завдяки допомозі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва, який став своєрідною базою експедиції.

 

 

Зарубіжні стажування

 

24.09 c 09.00 до 15.00 відбудеться презентація програм і відбір студентів на стажування в Австралії, Голландії, Данії, Канаді, Новій Зеландії, Польщі. США, Фінляндії, Швеції, Бажаючі пройти співбесіду можуть зареєструватися на участь у відборі з 09.09 по 24.09 з 12.00 до 16.00, в кабінеті секретарів деканату ТЗ (пр. Московський, 45, лабораторний корпус, 3 поверх).

 

Скоро: Экскурсия на LESDREVMASH–2015

 14-я  Международная выставка машин и оборудования для лесного хозяйства, деревообрабатывающей и мебельной промышленности LESDREVMASHсостоится в Киеве 22–25 сентября 2015 г.

В выставке примут участие более 100 фирм из Украины, Австрии, Белоруссии, Бельгии, Германии, Италии, Латвии, Литвы, Польши, Румынии, Словении, Турции, Франции, Чехии, Эстонии, представляющих современное оборудование (преимущественно, с цифровым управлением) и инструмент (в т.ч. с использованием поликристаллических алмазов).

Программа экскурсии студентов на выставку и посещения семинаров будет принята на ближайшем собрании землячества студентов Чугуевского района. 

 

Выставки «Мой деревянный дом», «Энергосбережение» и «Мебельсалон-2015»

18-21 сентября во Дворце спорта (пр-т Маршала Жукова, 2) состоятся специализированные выставки, проводимые выставочным бюро "Ника"Семинар об энергоэффективных экопроектах, разрабатываемых Проектно-инжиниринговой компанией «ECS-3.com» (Франция), проведет старший преподаватель нашей кафедры В.Ю. Дьяченко, участвовавший в таких проектах, (18 сентября, 13-00).

 

Планируется посещение  выставки и семинара нашими студентами.

Смотрите отчет о конференции, проведенной компанией ECS-3.com на нашей кафедре в феврале 2015 г

 

 

Свято першокурсника !

 

1 вересня відбулось наше традиційне свято – День Знань. З поздоровленнями та напутніми словами до першокурсників звернулось керівництво університету та випускники минулих років. Вступників привітали і творчі колективи ХНТУСГ. Потім відбулась зустріч з керівництвом навчально-наукових інститутів, представниками профспілкового та студентських комітетів і кураторами груп. Свято звершилось врученням залікових книжок нашим новим студентам.

 

 

Расписание занятий

 

Вниманию студентов!

Расписание занятий всех курсов!
Учитесь - не прогуливайте!

 
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+