229

 gerb1 

emb1    

Осінні фарби Сковородинівки

Студенти, які цього року вступили до нашого університету на навчання за освітніми програмами «Обладнання лісового комплексу» та «Деревооброблювальні технології» (1-й і 3-й курси) відвідали Національний історичний ландшафтний парк ім. Г.С. Сковороди.

  

 

Дослідний зразок меблів для гуртожитку

 

 

    

Комплект меблів для тримісній кімнати гуртожитку №4, розроблений і виготовлений в лабораторії меблів, складається з шафи, тумбочок, стола, стільців, ліжок і полиць.

 

Студентська експедиція «Дерев'яне домобудівництво Прикарпаття: традиції і сучасність»

 У червні 2015 року відбулася чергова експедиція з вивчення історії розвитку і сучасних технологій дерев'яного домобудівництва - студенти побували в м.Косів Івано-Франківської області і Львові під керівництвом старшого викладача нашої кафедри Дьяченко В.Ю.
 

Дякуємо колектив Косівського Інституту прикладного та декоративного мистецтва, в.о. директора Косівського інституту ПДИ ЛНАМ Дутку Василя Яковича, а також професора Львівської Національної академії мистецтв ходу Василя Васильовича за чудовий прийом і організацію екскурсій на підприємства краю!
Експедиція стала можливою завдяки допомозі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва, який став своєрідною базою експедиції.

 

 

Зарубіжні стажування

 

24.09 c 09.00 до 15.00 відбудеться презентація програм і відбір студентів на стажування в Австралії, Голландії, Данії, Канаді, Новій Зеландії, Польщі. США, Фінляндії, Швеції, Бажаючі пройти співбесіду можуть зареєструватися на участь у відборі з 09.09 по 24.09 з 12.00 до 16.00, в кабінеті секретарів деканату ТЗ (пр. Московський, 45, лабораторний корпус, 3 поверх).

 

Свято першокурсника !

 

1 вересня відбулось наше традиційне свято – День Знань. З поздоровленнями та напутніми словами до першокурсників звернулось керівництво університету та випускники минулих років. Вступників привітали і творчі колективи ХНТУСГ. Потім відбулась зустріч з керівництвом навчально-наукових інститутів, представниками профспілкового та студентських комітетів і кураторами груп. Свято звершилось врученням залікових книжок нашим новим студентам.

 

 

Семінар: електроінструмент Festool

 

На кафедрі деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ відбувся семінар з використання професійного ручного електроінструменту для деревообробки концерну Festool.

 

 

Нагороджується Громова Анна Геннадіївна

 

За участь в міжнародному конкурсі дипломних робіт і проектів, серед вищих навчальних закладів лісового профілю держав-учасниць СНД за спеціальностями "Лесоінженерное справа", "Технологія деревообробних виробництв" і "Машини та обладнання лісового комплексу"

нагороджується

ГРОМОВА АННА ГЕННАДІЇВНА

випускник навчально-наукового інституту "Технічного сервісу" ХНТУСГ ім. П. Василенко.

Керівник - С.І. Овсянников

 

 

 
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+