229

 gerb1 

emb1    

Практика в лісових господарствах Канади і США

Can6Життя на Землі існує завдяки лісі. Ліс забезпечують людство киснем для дихання, можливістю комфортного відпочинку, а також деревиною - унікальним поновлюваних конструкційним матеріалом і паливом. І за всі ці та багато інших благ ліс вимагає всього лише дбайливого ставлення .... Зарубіжна практика, завдяки безпосередньому спілкуванню і спільній роботі, дозволяє швидше перейняти все найкраще і успішно застосовувати отриманий досвід.

 

Молодіжний форум

SAM 13543 квітня в ХНТУСГ відбувся 10-й Міжнародний форум "Молодь і сільськогосподарська техніка в ХХІ столітті".

Фотоотчет про відкриття форуму

В рамках форуму на нашій кафедрі працювала секція "Деревообробка і обладнання лісового комплексу та садово-паркового господарства", на якій були заслухані доповіді студентів 4-5 курсів спеціальностей "Обладнання лісового комплексу" та "Технології деревообробки".

На фото: доповідь В. Чумака "Акустико-емісійній неруйнівній контроль деревини и виробів з неї"

 

 

3D-проектування меблів з масивної деревини

SAM 1305

 

Принципова перевага 3D-моделювання майбутнього виробу полягає в автоматичному контролі приєднувальних розмірів деталей, що утворюють складальні одиниці. Виявляються невідповідності швидко виправляються. Маючи в своєму розпорядженні бібліотекою виконаних проектів, можна швидко модифікувати їх під потреби нових замовників, використовуючи вже апробовані конструкторсько-технологічні рішення. Спрощується і розробка конструкторської документації - складальне креслення вироби та робочі креслення деталей випускаються автоматизовано.

 

Посібники для курсового і дипломного проектування

Freud

Доступні для скачування каталоги дереворежущих інструментів (дискові і стрічкові пилки, фрези загального призначення, фрези для виготовлення столярно-будівельних виробів, фрези для зрощування) в pdf-форматі.

 

Запрошуємо підприємства-виробники і дилерів до співпраці в навчанні студентів на прикладах інноваційних інструментів і обладнання для обробки дерева.

 

Каталоги призначаються для застосування в курсовому і дипломному проектуванні. Перед замовленням інструментів уточнюйте параметри у виробників і дилерів.

 

 

Конкурс студентських наукових робіт

 SAM 1252 

 

Студент групи 45ТЛ спеціальності «Обладнання лісового комплексу» Артем Семенко зайняв ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт», представивши роботу "Акустико-емісійне діагностування підшипників кочення машин для земляних і лісотехнічні робіт».

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

 

 

Науково-практичний семінар «Інноваційні технології, машини і обладнання для сталого розвитку лісового господарства України»

 

У Харкові відбувся другий семінар «Інноваційні технології, машини і обладнання для сталого розвитку лісового господарства України», організований кафедрою деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу (ДТСТЛК) ХНТУСГ, Державним агентством лісових ресурсів України, Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.Висоцького та Обласним управлінням лісового та мисливського господарства Харківської обласної державної адміністрації.

Учасники семінару дізналися про новинки галузевого машинобудування, перспективи використання малої механізації, унікальних технологіях виробництва біопалива другого покоління і новітньої методології підготовки лісонасіннєвої матеріалу. На запитання представників лісгоспів відповіли вчені і виробничники.

 

Фільм про кафедру і наших спеціальностях

 

Цей фільм - про кафедру та спеціальності «Технології деревообробки» і «Обладнання лісового комплексу». Ви виведіть наші аудиторії та майстерні, комп'ютерний клас та лабораторії. Викладачі розкажуть про сьогодення та перспективи галузі, спеціальних дисциплінах і можливості працевлаштування, а студенти ... Втім, не будемо переповідати - краще просто подивіться фільм!

 
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+