Чугуївське земляцтво

Студентське самоврядування

Першим було розглянуто питання аналізу успішності навчання членів організації «Чугуївське земляцтво» у зимовій сесії 2013-2014 н.р.

SAM 1370Проаналізовано виконання профорієнтаційної роботи студентів в Чугуївському районі щодо проведення заходів по роз’ясненню нових правил вступу до вищих навчальних закладів та ХНТУСГ. Викладачі роздали необхідний додатковий агітаційний матеріал. Було кореговано профорієнтаційну роботу студентів, а також зосереджено увагу на важливих моментах при спілкуванні з випускниками шкіл чугуївського району щодо вступу до університету.

Розглянуто участь членів земляцтва в виконанні стратегічної ініціативи «Рідне село» та найважливіші завдання щодо співпраці з сільськими та селищними радами Чугуївського району. На зустрічі були присутні студенти 1-5 курсів Навчально-наукового інституту технічного сервісу. Овсянніков Сергій Іванович нагадав студентам інформацію, що стосується напрямів підготовки, спеціальностей, які є в університеті які можуть зацікавити майбутніх абітурієнтів, а також окреслив перелік відповідних конкурсних предметів.

Всього за студентами чугуївського земляцтва закріплено понад 12 навчально-виховних комплексів, серед яких Чугуївський професійний ліцей (ПТУ-19) та Чугуївський професійний аграрний ліцей.

Доцент Шевченко Сергій Анатолійович виступив з доповіддю про роль самостійної роботи студентів в освітньому процесі та шляхи її удосконалення, а також відмітив яким чином її треба реалізовувати.

Зустріч пройшла плідно. Наступну зустріч зі студентами, згідно плану робіт, заплановано на травень.

 
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+