Семінари та конференції

Форум молоді

 

forum 1 450

25-26 березня 2021 р. у нашому університеті відбувся ХVІІ Міжнародний форум молоді «Молодь і сільськогосподарська техніка у ХХI сторіччі». На базі кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу працювала секція «Деревообробка і обладнання лісового комплексу і садово-паркового господарства».

Тематика доповідей була вельми різноманітною й охоплювала, зокрема, такі проблеми, як створення технологічної та нормативної бази для проведення національної інвентаризації лісів України, використання дронів у лісовому господарстві та оцінка стану насаджень, стильове різноманіття дерев’яних будинків і заходи для зменшення витрат деревини при виготовленні стінових панелей, діагностування гідроприводів лісових машин та моделювання циклону з активними робочими органами.

forum 2 450

 

21 березня – Міжнародний день лісів

SAM 3743 s

На нашій кафедрі відбувся студентський семінар, присвячений міжнародному Дню лісів. В ньому взяли участь як майбутні фахівці лісового господарства, так і майбутні споживачі їхньої продукції – деревообробники, мебельники та будівельники. Темою семінару стала сертифікація лісів і лісової продукції за міжнародною схемою Лісової опікунської ради (Forest Stewardship councilFSC).

             SAM 3725     SAM 3734

 

спеціалізовані виставки

Кафедра деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ візьме участь в семінарі в рамках виставок «Будівництво. Садиба-2017 »,« Мій дерев'яний будинок »,« Покрівля. Фасади. Двері. Вікна »,« Енергозбереження »,« Інтер'єр. Меблі-2017 », що проводяться виставковим бюро« Ніка »спільно з Департаментом з питань підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради 17-20 березня 2017 р у 

Палаці спорту.
Інформацію про терміни і програмою виставок уточнюйте на сайті виставкового бюро «Ника»

 

 

 

заслухано доповіді

 

 

Відбулася конференція "Деревообробні технології та системотехніка лісового комплексу", в ході якої заслухано доповіді про наукові дослідження і перспективних розробках. Магістри спеціальностей "Технологія виробів з деревини" та "Обладнання лісового комплексу" виступили з доповідями про результати науково-дослідної практики.

 

Семінар: електроінструмент Festool

 

На кафедрі деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ відбувся семінар з використання професійного ручного електроінструменту для деревообробки концерну Festool.

 

 

Конференція по деревообробці і механізації лісового комплексу

 

На базі кафедри деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ ім. П.Василенко відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології деревообробної промисловості та механізації процесів в лісовому комплексі». З привітанням від керівництва навчально-наукового інституту Технічного сервісу ХНТУСГ до учасників конференції звернувся докт. техн. наук, проф. кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Власовець В.М.

 

 

Науково-практичний семінар «Інноваційні технології, машини і обладнання для сталого розвитку лісового господарства України»

 

У Харкові відбувся другий семінар «Інноваційні технології, машини і обладнання для сталого розвитку лісового господарства України», організований кафедрою деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу (ДТСТЛК) ХНТУСГ, Державним агентством лісових ресурсів України, Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.Висоцького та Обласним управлінням лісового та мисливського господарства Харківської обласної державної адміністрації.

Учасники семінару дізналися про новинки галузевого машинобудування, перспективи використання малої механізації, унікальних технологіях виробництва біопалива другого покоління і новітньої методології підготовки лісонасіннєвої матеріалу. На запитання представників лісгоспів відповіли вчені і виробничники.

 

Науково-практичний семінар «Інноваційні технології, обладнання та інструмент для виробництва меблів»

На семінарі, що відбувся 13 червня, були заслухані доповіді:

 

Підсумки науково-практичного семінару Інноваційні технології та обладнання для сушіння та захисту деревини

 

26 квітня на кафедрі системотехніки і технологій лісового комплексу ХНТУСГ відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні технології та обладнання для сушіння та захисту деревини»

 

 

Підсумки Науково-практичного семінару

 

Інноваційні технології, обладнання
і інструмент для
лісопиляння та первинної обробки деревини

Про тематику і дати проведення наступних семінарів можна дізнатися на сайті кафедри
Запрошуємо до співробітництва !

 

 

 
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+