Лабораторія меблів

Меблі для лекційної аудиторії

DTSLK130647

Лабораторія меблів
виготовила столи для нової
лекційної аудиторії нашої кафедри.

 

Меблі для бібліотеки

SAM 3217

В лабораторії меблів за активної участі студентів розроблено і виготовлено комплект меблів для підрозділу наукової бібліотеки, що розміщується в корпусі на вул. Мироносицькій, 82. Конструювання меблів здійснено із застосуванням тривимірної САПР, за допомогою якої також виконано оптимізацію карт розкрою плитних матеріалів.

До комплекту меблів входять різноманітні шафи (для одягу, каталогів і читацьких формулярів, а також для експонування та зберігання газет і журналів), столи для читачів, меблі для робочих місць працівників бібліотеки тощо.

 

 

Нові проекти лабораторії меблівЛабораторія меблів продовжує конструювання та виготовлення меблів для лекційних залів, аудиторій для семінарських занять, кафедр і підрозділів нашого університету.

 

 

Дослідний зразок меблів для гуртожитку

 

 

    

Комплект меблів для тримісній кімнати гуртожитку №4, розроблений і виготовлений в лабораторії меблів, складається з шафи, тумбочок, стола, стільців, ліжок і полиць.

 

Наші перші проекти

Першим проектом, виконаним лабораторією меблів, став комплект меблів для бази відпочинку "Оберіг" нашого університету, що знаходиться в Кирилівка на березі Азовського моря. Для двомісних та чотиримісних будиночків були виготовлені щитові деталі столів і ліжок..

 
Еще статьи...
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+